Trampská osada

OREGON

Malacky 1988

 

 
 
 
 

T. O. OREGON - Malacky
Osada OREGON bola vyhlásená v roku 1988 na fleku Spálenište pri Stupave. Krstnou osadou sa jej stala trampská osada LIPI z Prostějova, s krásnou scherifkou Laďkou. Trampskú osadu OREGON zakladali kamaráti Falco - Luboš, Habzo - Maroš, Stoyan - Janek. Kalvera - Fero a Palo.


Osadu preslávil najmä jej šerif Falco, hlavne na potlachoch kde nemal konkurenciu vo veselom rozprávaní a spoluosadníci ho nazvali plackožrútom. Falco sa však vyzná aj v iných veciach, na ZLATOM SEDLE je jeho obľubou varenie výborných  gulášov a kapustníc a vraj v počiatkoch osady sa činil aj doma keď do vienka osady pribudli dve krásne dcérky.

V roku 1995 vstupuje trampská osada OREGON a stáva sa členom SPOJENÝCH  TRAMPSKÝCH OSAD ZLATÉ SEDLO spolu s trampskými osadami DÁŽĎOVKY, HISTAH, IROKÉZ, OREGON, SALAMANDER. SNAKE a trampským samotárom Bradleyom.

 

 
 

 

V dňoch 12.-14.augusta 1994 pozvanie na potlach v ZLATOM SEDLE neďaleko Malaciek prijali trampské osady:

BIELY BIZÓN, BARACODA, DAŽĎOVKY,  DURANGO, IROKÉZ, KORLAT, KTO,  MERY BOYS, NIAGARA, ONTÁRIO,  OREGON, SALAMANDER, SIVÝ INDIÁN, STARÝ KAMARÁT, TOMBORO, TOTEM, TROJPRSŤÁCI, TÚLAVÉ SRDCE,  WATANAY  a ďalšie...

 

 
 
 
 

 

Pozvanie k výročnému ohňu v roku 1995 prijali trampské osady:

BIELY BIZÓN, BUFFALO, DÁŽĎOVKY, HISTAH,  IROKÉZ, KLONDIKE, KONZON,  MERRY BOYS, NÁDEJ, NIAGARA, NOVÝ TOBOS, OREGON, SALAMANDER, SIVÝ INDIÁN,  TOTEM, TROJPRSŤÁCI, WATANAY a ďalšie.

 

 
 
   
 
 
 
 

Pozvanie na potlach STO ZLATÉ SEDLO v roku 1996 prijali tieto trampské osady:

MERIEM, MERRY BOYS, NOVÝ TOBOS, SALAMANDER, TOBOS, TOMAHAWK, TROJPRSŤÁCI, TÚLAVÉ SRDCE, WATANAY a ďalšie trampské osady.

 

 
 
   
 
   
 
   
 
 
 
 
 
 

  

Hudba v pozadí stránky Lojzko Kecál

 

© Pekelník KRONIKA TRAMPSKÝCH OSÁD